Відгуки про компанію OSA - інтернет-магазинІван М.05.05.2026 ВідмінноАндрей В.05.05.2026 ВідмінноОлена М.27.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЛюбов Ф.27.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВсе добре просто дитині не сподобавсяВалерій Ч.27.04.2026 Дуже поганоУгода на маркетплейсі Prom.uaВіталік С.27.04.2026 ВідмінноСергій О.27.04.2026 ВідмінноСтас26.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЛариса М.22.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоли отримала перший шолом, була дуже задоволена його якістю. Тож відразу замовила такий самий і для донечки. Дякую.Лариса М.22.04.2026 ВідмінноДякую, я дуже задоволена якістю шолома
Все добре просто дитині не сподобався
Коли отримала перший шолом, була дуже задоволена його якістю. Тож відразу замовила такий самий і для донечки. Дякую.
Дякую, я дуже задоволена якістю шолома