Отзывы о компании OSA - інтернет-магазинІван М.05.05.2026 ОтличноАндрей В.05.05.2026 ОтличноОлена М.27.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaЛюбов Ф.27.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВсе добре просто дитині не сподобавсяВалерій Ч.27.04.2026 Очень плохоСделка на маркетплейсе Prom.uaВіталік С.27.04.2026 ОтличноСергій О.27.04.2026 ОтличноСтас26.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaЛариса М.22.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКоли отримала перший шолом, була дуже задоволена його якістю. Тож відразу замовила такий самий і для донечки. Дякую.Лариса М.22.04.2026 ОтличноДякую, я дуже задоволена якістю шолома
Все добре просто дитині не сподобався
Коли отримала перший шолом, була дуже задоволена його якістю. Тож відразу замовила такий самий і для донечки. Дякую.
Дякую, я дуже задоволена якістю шолома